Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

shes Kati 6, 100 m² 730 Euro/m² (ISH PARKU I AUTOBUZAVE)

Kontakt

Përshkrimi

Zona/Rruga : stavri themeli

Shitet shtepi ( ne pallat te ri te sapo mbaruar ) 100m2 ,2+1+2 banjo (me dritare te dyja) +2 ballkone .Kati i 6 banim ,punime cilesore ,sistem ngrohje ashensor uje+ drita 24h .Fushe pamje shume e mire dhe ndricim natyral ne te gjitha dhomat.Larg zhurmave te trafikut dhe pluhurit .CMIMI 730 EURO M2 ADRESA >>>100 metra mbrapa pallatit me tunel, qe ndodhet ne buze te ruges se kavajes , pak me poshte qendres globe.Pallati me ngjyre blu me gri . TEL 0693079114

Cel. : 0693079114
Kontaktoj vetem me tel


Fjalë Kyçe:
Statistika: 2122 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

shes Kati 6, 100 m² 730 Euro/m² (ISH PARKU I AUTOBUZAVE) shes Kati 6, 100 m² 730 Euro/m² (ISH PARKU I AUTOBUZAVE) shes Kati 6, 100 m² 730 Euro/m² (ISH PARKU I AUTOBUZAVE) shes Kati 6, 100 m² 730 Euro/m² (ISH PARKU I AUTOBUZAVE) shes Kati 6, 100 m² 730 Euro/m² (ISH PARKU I AUTOBUZAVE)

Postuar Nga:

olti_1985

Tirane


29/08/2009 8:10 am


0693079114


Ofertat Më Të Shikuara