Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

SHES NJE APARTAMENT 1+1

50000 Euro

Përshkrimi

Ne Rr. “Ali Demi”, Tirane, shes nje Apartament 1+1 me siperfaqe 60 m², i cili zoteron komoditetet e meposhteme:

Korridor + Tualete
Ambient Ndenje + Gatim,
Dhome Gjumi Matrimoniale,
Ballkon i mbyllur me vetrate.

Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje godine banimi me lartesi 5 kate. Eshte e orientuar L-P, eshte i mobiluar, dhe i pozicionuar ne vije te dyte te pallateve perkundrejt rruges kryesore. Ka mundesi parkimi perpara pallatit. Duke ju referuar vendodhjes se objektit, ky eshte nje variant mjaft i pershtatshem per te gjithe ata qe deshirojne te banojne ne nje vend te qete, dhe sa me afer qendres se qytetit.

Çmimi 50.000 Euro (I diskutueshem)

Per informacion te metejshem une jam ketu prane jush. Mos hezitoni, Me kontaktoni tani. Ju mirepres.

Kontakt:
Cel. 0683157575


Fjalë Kyçe:
Statistika: 494 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi