Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

SHES NJE GARSONIERE

24000 Euro

Përshkrimi

Ne Plazh, Durres, shume prane Hotel Florides, shes nje Apartament tip Garsoniere me siperfaqe 43 m², i cili zoteron komoditetet e meposhteme:

Korridor + Tualet,
Ambient Ndenje + Gatim,
Ambient Fjetje.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete banim te nje godine me lartesi 9 kate. Eshte i orientuar nga Lindja, i mobiluar, dhe i pozicionuar ne vije te pare te pallateve perkundrejt rruges. Ka mundesi parkimi perpara pallatit. Disponon dokumenta te rregullta hipotekore.
Duke ju referuar vendodhjes se objektit, ky eshte nje variant mjaft i pershtatshem per te gjithe ata qe deshirojne te shfrytezojne ambientin si ne dimer dhe ne vere.

Çmimi 24.000 Euro

Per informacion te metejshem une jam ketu prane jush. Mos hezitoni, Me kontaktoni tani. Ju mirepres.

Kontakt:

Cel. 0692369706


Fjalë Kyçe:
Statistika: 923 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

SHES NJE GARSONIERE SHES NJE GARSONIERE SHES NJE GARSONIERE SHES NJE GARSONIERE

Postuar Nga:

Mimoza

Rr. Brindisi, Prane Hotel Florida, Plazh, Durres.


15/04/2013 6:56 am


0692369706


Ofertat Më Të Shikuara