Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

shes ose nderroj shtepine

87000 Euro

Përshkrimi

Shes shtepite ose beje ndrrim.Shtepite kane oborr prej 5 ari me infrastrukture ujesjelles, tel fiks, net, asfalt te dera, kanalizim etj. shtepija e vjeter 2 kateshe e banueshme, me 3 dhoma, koridor, banjo, terace dhe podrum te banueshem kurse tjetra e sapo ndertuar (e pa rregulluar) 3 kateshe me 7 dhoma, 2 teraca, 3 lokale dhe 2 koridoret e 2 banjo. Gjendet mes shtepive eshte e rrethuar me mur dhe ka dy bunare me uje te perhershem njeri me burgi dhe hidrofor gjithashtu edhe ujesjelles te perhershem. Shtepite kane dokumenta te rregullta. Qmimi 87.000 Euro.


Fjalë Kyçe:
Statistika: 984 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Ben

gjilan


08/08/2010 12:25 pm
Ofertat Më Të Shikuara