Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes SALLE INTERNETI 15 PC+Serveri DELL

7000 Euro

Përshkrimi

Tirane, shes SALLE INTERNETI 15 PC+Serveri DELL
Shitet aktiviteti i Internet Center. 16 kompjutera Dell origjinal Gjerman ( FULL ) ne gjendje te shkelqyer, te kompletuar me monitore 17 polesh LCD Plazma Dell + mouse, kufje, kamera dhe tastiere multimedia Dell.
Bashke me kompjuterat shiten dhe tavolinat ne gjendje te shkelqyer + karriket me perpunim lekure (me kembe inoksi dhe me levizje 360 grade) shume te rehatshme dhe ne gjendje te shkelqyer + dhe gjithe sistemin e rrjetit kabllore.Kompjuterat jane te pajisur me programe + sistemin e menaxhimit + sistemin e monitorimit. Gjithashu perfshihet dhe kondicioneri 24 BTU + Printeri.

Kompjuterat kane keto parametra :

· Dell precision 380 Workstation
· Procesor : Intel Pentium 4 CPU 3.2GHz
· Ram : 1 GB
· Grafik Card : 512 MB ( te integruar ) NVIDEA GeForce 8400 GS
· HDD : 80 GB
· DVD Room
Cmimi eshte nen kosto, 7000 Euro i gjithe aktiviteti. Çmimi eshte i diskutueshem.

( Aktivitetin mund ta punoni edhe ne vendin ku eshte. Aktiviteti eshte i pajisur me License + taksa te paguar per 1 vit. )
Te ineresuarit te kontaktojne sa me shpejt.

Aktiviteti shitet per arsye emigrimi.

Cel. : 0672665667


Fjalë Kyçe: , , , , , ,
Statistika: 2528 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes SALLE INTERNETI 15 PC+Serveri DELL