Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes shtepi ne Gjakova

39000 Euro

Përshkrimi

SHITET SHTEPIA NE GJAKOVE .GJENDET NE LAGJEN E GECES AFER SPITALT .ESHTE 2 KATESHE ME PODRUM . KA 6 DHOMA DHE NJE SALLON POASHTU KA 2 BANJO DHE KA GARAZHD. ME NJE SIPERFAQE PREJ 1.5 ARI . KA PAK OBORR PERPARA . TE INTERESUARIT TE NA KONTAKTOJN SA MA SHPEJT NE NUMRIN 044345648 .


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 3163 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Xhafer

Gjakov


16/10/2009 10:10 am


+37744345648


Ofertat Më Të Shikuara