Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes shtepine

Kontakt

Përshkrimi

Shes shtepine ne lagjen Ortakoll, Prizren. Shtepia ka 2 lokale ne katin perdhese, dhe nje lokal ne bodrum. Kati i banimit ka tre dhoma, banjo, korridor te madh, dhe nje ballkon. Ne bodrum eshte nje dhome, kuzhina, banjoja dhe nje pjese shtese.


Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 3280 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes shtepine Shes shtepine Shes shtepine Shes shtepine Shes shtepine Shes shtepine Shes shtepine

Postuar Nga:

Inan

Prizren


15/02/2010 9:22 am


+38649303325


Ofertat Më Të Shikuara