Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

shes Vile 2 Katshe 235.000 Euro (Komuna Peze-Lagjia Maknor)/ New villa for sale

235000 Euro

Përshkrimi

Zona/Rruga : Komuna Peze-Lagjia Maknor

Shitet vile e ndertuar ne 2008,me arkitekture neo-klasike,disponon 4 dhoma gjumi,sallon,ambjent gatimi,ambjent ngrenje,2 banjo.Garazh dhe depo,pishine individuale,linje ujesjellesi dhe pus.Vila eshte pjese e nje kompleksi prej 9 vilash.
Vila ka nje siperfaqe ndertimi 263 m2 me cmim 750 euro m2. Siperfaqia e gjithe prones eshte 400 m2 me cmimin 75 euro m2.Pishina eshte me siperfaqe 26.8 m2 dhe e ka cmimiin 8000 euro.
Ne keto cmime perfshihen sistemi ngrohjes, paneli diellor, oxhaku funsional, sistemi i filtrimit te pishines etj.
Cmimi total i viles eshte 235.000 euro.

__________________________________________________ ________

Villa for sale .It is part of a plant with 9 villas, which are built with high technique and gusto.We have had a priority during the projection of villas, and this priority was `COMBINATION BETWEEN MEDITERRANEAN AND NEOCLASSIC STYLE`.We have built a really oasis, just 17 km from Tirana`s centre and 22 km from Adriatic coast.Villa has a building surface of 263 m2, with price 750€/m2, property surface 400m2, with price 75€/m2, swimming pool, surface 26.8m2, with price 8000€.
On this prices are included heating-refrigeration system, solar panel, functional fire-place.
It has 4 bedrooms, living room, dining room, 2 bathrooms, garage ,storage.

Tel. : 04 2256698
Cel. : 0682099377


Fjalë Kyçe:
Statistika: 2657 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

shes Vile 2 Katshe 235.000 Euro (Komuna Peze-Lagjia Maknor)/ New villa for sale shes Vile 2 Katshe 235.000 Euro (Komuna Peze-Lagjia Maknor)/ New villa for sale shes Vile 2 Katshe 235.000 Euro (Komuna Peze-Lagjia Maknor)/ New villa for sale shes Vile 2 Katshe 235.000 Euro (Komuna Peze-Lagjia Maknor)/ New villa for sale shes Vile 2 Katshe 235.000 Euro (Komuna Peze-Lagjia Maknor)/ New villa for sale

Postuar Nga:

homesinalbania

Tirane


27/08/2009 5:25 pm


0682099377


Ofertat Më Të Shikuara