Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

shes Vile 294 m² 150.000 Euro (Golem)

150000 Euro

Përshkrimi

Zona/Rruga : Golem

Ne Golem-Kavaje shitet vile 2 kateshe , ndertuar ne 2004, me siperfaqe te pergjithshme trualli 294 m2, siperfaqe ndertimi 90 m2, ( te dyja katet 187 m2) e mobiluar. Vila disponon 2 sallone, korridor , kuzhine, 4 dhoma gjumi, 2 banja, 2 ballkone , 2 veranda, oborr, garazh. Uji dhe energjia elektrike e panderprere, oxhak funksional. Objekti eshte i hipotekuar
Vila ndodhet ne nje mjedis shume te kendshem , ne mes te pishave dhe gjelberimit , shume afer detit , ne vijen e pare te ndertimeve, me orientim nga perendimi.
Cmim okazion 150.000 euro.


URL: www.homesinalbania.com
Fjalë Kyçe:
Statistika: 1493 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

shes Vile 294 m² 150.000 Euro (Golem) shes Vile 294 m² 150.000 Euro (Golem) shes Vile 294 m² 150.000 Euro (Golem) shes Vile 294 m² 150.000 Euro (Golem) shes Vile 294 m² 150.000 Euro (Golem)