Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shiten Apartamente / REZIDENCA RIVERSHORE – Buze Lanes Prane Kolaudimit Te Makinave

Kontakt

Përshkrimi

FILLUAN SHITJET E APARTAMENTEVE DHE DYQANEVE – PALLAT I RI BUZE LANES

Sapo ka filluar nga ndertimi nje Rezidence te Re ne bulevardin Zhan Dark, prane kolaudimit te makinave (Ish NSHIRAK).
Pallati me 6 shkalle eshte projektuar per tu pozicionuar buze rruges, lanes.
Kate: 9 (2 KATE DYQANE DHE 7 KATE BANIM)
Parking: 2 kate nen dhe
Ambiente shlodhese dhe argetuese: Park dhe lojra per femije
Ndertim cilesor dhe modern: Materiale cilesore, Ngrohje dhe Ftohje qendrore me korent per cdo apartament, videocitofoni me ngjyra, paisje te telekomanduara, e shume te tjera. (nuk do te keni nevoje te shtoni asgje vete).
Siperfaqe te ndryshme dhe mundesi adaptimi.

NXITONI TE PRENOTONI SIPERFAQET ME TE FAVORSHME.

Mundesi KREDITIMI

CMIMI apartamente : 1500 EURO/M2
CMIMI dyqane

0692178865;
email: albcsi@yahoo.com


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1234 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shiten Apartamente / REZIDENCA RIVERSHORE – Buze Lanes Prane Kolaudimit Te Makinave

Postuar Nga:

Brita

Shqiperi


24/08/2009 6:15 pm


0692178865


Ofertat Më Të Shikuara