Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

SHITEN APARTAMENTE TE REJA 1+1 NE PLAZH

1000 Euro

Përshkrimi

Ne plazhin Iliria, Durres, ne Godinen e re 6-kateshe, e pozicionuar ne vijen e pare te plazhit shiten Apartamente (1+1) me siperfaqe respektive 75 m² dhe 85 m².
Apartamentet ndodhen ne katin e pare dhe te trete te banimit, dhe jane te orientuara nga Jug-Perendimi. Objekti disponon dokumente te rregullta ndertimore.
Çmimi 1000 Euro/m² i diskutueshem
Kontakt:
Agjencia Immobiliare: ELITE REAL ESTATE
E-mail: mimozaosmani@yahoo.com
Cel. 0694014594


URL: www.eliterealestate.al
Fjalë Kyçe:
Statistika: 1490 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

SHITEN APARTAMENTE TE REJA 1+1 NE PLAZH SHITEN APARTAMENTE TE REJA 1+1 NE PLAZH SHITEN APARTAMENTE TE REJA 1+1 NE PLAZH SHITEN APARTAMENTE TE REJA 1+1 NE PLAZH

Postuar Nga:

ELITE REAL ESTATE

ILIRIA, DURRES


25/05/2010 4:58 am


0694014594


Ofertat Më Të Shikuara