Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

SHITEN DY APARTAMENTE

600 Euro

Përshkrimi

Te Fresku, prane Institutit te Fizikes Berthamore, Tirane, ne nje Godine te re shiten dy apartamente te cilat lidhen me nje korridor te perbashket.
Ap. 1+1 me sip. 60 m², dhe ap. 2+1 me siperfaqe 90 m² te cilat funksionojne me vete.
Apartamentet ndodhen ne katin e peste te Godines, dhe jane te orientuara nga Jugu dhe nga Lindja. Gjithashtu, disponojne dokumenta te rregullta hipotekore.
Eshte nje rast pershtatshem per familje qe deshirojne te jene afer njeri tjetrit.
Çmimi: 600 Euro/m² i diskutueshem
Per sqarime te metejshme mund te paraqiteni prane zyrave tona ne adresen si me poshte:

Kontakt:
Agjencia Immobiliare: ELITE REAL ESTATE
Adresa: Rr. Qemal Stafa, P. 31, Shk. 2, Kati 1
Email: mimozaosmani@yahoo.com
Cel. 0694014594


Fjalë Kyçe:
Statistika: 1074 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

SHITEN DY APARTAMENTE SHITEN DY APARTAMENTE SHITEN DY APARTAMENTE SHITEN DY APARTAMENTE SHITEN DY APARTAMENTE

Postuar Nga:

ELITE REAL ESTATE

FRESKU, TIRANE


18/08/2010 6:30 am


0694014594


Ofertat Më Të Shikuara