Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

SHITEN DYQANE TE REJA NE PLAZH

3000 Euro

Përshkrimi

Ne plazhin Iliria, Durres, ne Godinen e re 6-kateshe, e pozicionuar ne vijen e pare te plazhit shiten dy dyqane me siperfaqe respektive 132 m² sejcila.
Dyqanet ndodhen ne katin perdhe te godines se banimit, dhe jane te orientuara nga Jug-Perendimi dhe Veri – Lindja. Objekti disponon dokumente te rregullta ndertimore.
Çmimi 3000 Euro/m² i diskutueshem
Kontakt:
Agjencia Immobiliare: ELITE REAL ESTATE
E-mail: mimozaosmani@yahoo.com
Cel. 0694014594


URL: www.eliterealestate.al
Fjalë Kyçe:
Statistika: 1731 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

SHITEN DYQANE TE REJA NE PLAZH SHITEN DYQANE TE REJA NE PLAZH SHITEN DYQANE TE REJA NE PLAZH SHITEN DYQANE TE REJA NE PLAZH

Postuar Nga:

ELITE REAL ESTATE

ILIRIA, DURRES


25/05/2010 4:56 am


0694014594


Ofertat Më Të Shikuara