Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

SHITEN TOKA

100 Euro

Përshkrimi

SHITEN TOKA ME SIPERFAQE RESPEKTIVE 1800 M² DHE 2000 M² NE FSHATIN BORSH, RRETHI SARANDE. JANE TE POZICIONUARA SHUME PRANE DETIT JON, DHE DISPONOJNE DOKUMENTA TE RREGULLTA HIPOTEKORE. ESHTE NJE RAST MJAFT I PERSHTATSHEM PER TE GJITHE ATA QE DESHIROJNE TE SHTRIJNE INVESTIMET E TYRE NE TURIZEM.
ÇMIMI: 100 EURO/M²

Kontakt:
Agjencia Immobiliare: ELITE REAL ESTATE
E-mail: mimozaosmani@yahoo.com
Cel. 0694014594


URL: www.eliterealestate.al
Fjalë Kyçe:
Statistika: 1180 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

SHITEN TOKA SHITEN TOKA