Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shitet

35000 Euro

Përshkrimi

Shitet toke me sip. 1000m2 vendodhja komuna dajt linze 10min larg tiranes perbri ka nje liqen artificial mbi te cilin kalon dhe teleferiku. Toka ndodhet ne nje koder te rrafshet me pamje piktoreske e pershtashme per ndertime te ndrshyme dhe eshte ne proces urbanizimi. Toka ndodhet ne te djathte te fotos.Me dokumenta te rregullta certifikat pronesie.Cmimi i negociueshem cel 0692777736


URL: www.ofroj.com
Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 955 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi