Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

SHITET AP. 1+1 ME SIP. 68 m²

40800 Euro

Përshkrimi

Te Unaza e re, prane Alpha Bank, Tirane, ne nje Godine te re shitet nje apartament 1+1, me siperfaqe 68 m², i cili zoteron komoditetet e meposhteme:
Ambient Ndenje + Gatim + Ballkon,
Dhome Gjumi Matrimoniale,
Korridor + Tualet me dritare.
Apartamenti ndodhen ne katin e dyte te Godines, dhe eshte e orientuar nga Veriu. Disponon dokumenta te rregullta hipotekore.
Çmimi: 600 Euro/m² i diskutueshem
Per sqarime te metejshme mund te paraqiteni prane zyrave tona ne adresen si me poshte:

Kontakt:
Agjencia Immobiliare: ELITE REAL ESTATE
Adresa: Rr. Qemal Stafa, P. 31, Shk. 2, Kati 1
Email: mimozaosmani@yahoo.com
Cel. 0694014594


Fjalë Kyçe:
Statistika: 1264 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

SHITET AP. 1+1 ME SIP. 68 m² SHITET AP. 1+1 ME SIP. 68 m² SHITET AP. 1+1 ME SIP. 68 m² SHITET AP. 1+1 ME SIP. 68 m² SHITET AP. 1+1 ME SIP. 68 m²

Postuar Nga:

ELITE REAL ESTATE

UNAZA E RE, TIRANE


18/08/2010 6:32 am


0694014594


Ofertat Më Të Shikuara