Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

SHITET AP. 2+1, MBI ALEANCEN FRANCEZE

261000 Euro

Përshkrimi

Ne Rr. Barrikadave, mbi Aleancen Franceze, Tirane, ne godinen e re 11 kateshe shitet nje ap. 2+1 me siperfaqe 145 m² i cili zoteron komoditetet e meposhteme:
Ambient Ndenje + Gatim,
Dhome Gjumi Matrimoniale + Tualet + Verande,
Dhome Gjumi per femije + Ballkon,
Korridor + Tualet.
Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te Godines, dhe eshte i orientuar Lindje – Perendim. Ndodhet ne procesin e shtrimit te pllakave e cila te jep mundesine per te bere ndryshimet apo zgjedhjet e deshiruara. Nuk eshte hipotekuar akoma, por zoteron te gjithe dokumentet e tjera si Leje Sheshi + Leje Ndertimi sipas ligjeve ne fuqi.
Çmimi: 1800 Euro/m²
Per sqarime te metejshme mund te paraqiteni prane zyrave tona ne adresen si me poshte:
Kontakt:
Agjencia Immobiliare: ELITE REAL ESTATE
Adresa: Rr. Qemal Stafa, P. 31, Shk. 2, Kati 1
Email: mimozaosmani@yahoo.com
Cel. 0694014594


URL: www. eliterealestate.al
Fjalë Kyçe:
Statistika: 895 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

SHITET AP. 2+1, MBI ALEANCEN FRANCEZE