Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

SHITET AP. 2+1 ME SIP. 112 m²

106400 Euro

Përshkrimi

Ne Rr. Asim Vokshi, mbrapa Ministrise se Drejtesise, Tirane, ne Godinen 10-kateshe, shitet nje Apartament (2+1) me siperfaqe 112 m², i cili zoteron komoditetet e meposhteme:
Korridor i vogel ne hyrje,
Ambient ndenje + gatim + tualet,
Dhome Gjumi matrimoniale + ballkon,
Dhome Gjumi per Femije + ballkon,
Tualete me dritare.
Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te godines, dhe eshte i orientuar nga Perendimi. Objekti eshte i perfunduar, disponon dokumente te rregullta ndertimore dhe çertifikate hipotekore. Shitet bosh.

Çmimi: 950 Euro/m²
Kontakt: Agjencia Immobiliare: ELITE REAL ESTATE
Adresa: Rr. Qemal Stafa, P. 31, Shk. B, Kati 1
Email: mimozaosmani@yahoo.com
Cel. 0694014594


Fjalë Kyçe:
Statistika: 1494 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

SHITET AP. 2+1 ME SIP. 112 m² SHITET AP. 2+1 ME SIP. 112 m² SHITET AP. 2+1 ME SIP. 112 m²

Postuar Nga:

ELITE REAL ESTATE

RR. ASIM VOKSHI, TIRANE


21/07/2010 7:04 am


0694014594


Ofertat Më Të Shikuara