Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

SHITET AP. 2+1 ME SIP. 73 m²

95000 Euro

Përshkrimi

Ne Rr. Gjon Muzaka, prane Rr. Durresit, Tirane, ne Godinen e re 8-kateshe, shitet nje Apartament (2+1) me siperfaqe 73 m², i cili zoteron komoditetet e meposhteme:
Korridor i vogel ne hyrje,
Ambient ndenje + gatim,
Dhome Gjumi matrimoniale,
Dhome Gjumi per Femije,
Tualete me dritare.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te godines, dhe eshte i orientuar nga Perendimi. Objekti eshte i perfunduar, disponon dokumente te rregullta ndertimore sipas ligjeve ne fuqi, dhe eshte ne proces per marrjen e hipotekes. Shitet e mobiluar ose jo sipas kerkeses se klientit.

Çmimi: 105.000 Euro me mobilje
95.000 Euro pa mobilje
Kontakt: Agjencia Immobiliare: ELITE REAL ESTATE
Adresa: Rr. Qemal Stafa, P. 31, Shk. B, Kati 1
E-mail: mimozaosmani@yahoo.com
Cel. 0694014594


Fjalë Kyçe:
Statistika: 1362 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

SHITET AP. 2+1 ME SIP. 73 m² SHITET AP. 2+1 ME SIP. 73 m² SHITET AP. 2+1 ME SIP. 73 m² SHITET AP. 2+1 ME SIP. 73 m²

Postuar Nga:

ELITE REAL ESTATE

RR. GJON MUZAKA, TIRANE


17/07/2010 3:02 am


0694014594


Ofertat Më Të Shikuara