Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

SHITET AP. 2+1 ME SIP. 84 m²

90000 Euro

Përshkrimi

Ne Rr. E Saraçeve, shume prane Selvise, Tirane, ne Godinen e re 10-kateshe, shitet nje Apartament (2+1) me siperfaqe 84 m², i cili zoteron komoditetet e meposhteme:
Korridor i vogel ne hyrje,
Ambient ndenje + gatim,
Dhome Gjumi matrimoniale,
Dhome Gjumi per Femije,
Tualete me dritare,
Ballkon.
Apartamenti ndodhet ne katin e tete te godines, dhe eshte i orientuar nga Jug – Perendimi. Objekti eshte i perfunduar, disponon dokumente te rregullta ndertimore sipas ligjeve ne fuqi, dhe ka certifikate hipotekore. Shitet se bashku me kondrabufene e kuzhines.

Çmimi: 90.000 Euro
Kontakt: Agjencia Immobiliare: ELITE REAL ESTATE
Adresa: Rr. Qemal Stafa, P. 31, Shk. B, Kati 1
E-mail: mimozaosmani@yahoo.com
Cel. 0694014594


Fjalë Kyçe:
Statistika: 1338 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

SHITET AP. 2+1 ME SIP. 84 m² SHITET AP. 2+1 ME SIP. 84 m² SHITET AP. 2+1 ME SIP. 84 m² SHITET AP. 2+1 ME SIP. 84 m² SHITET AP. 2+1 ME SIP. 84 m²