Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

SHITET AP. 2+1 ME SIP. 93 m², NE RR. ISA BOLETINI

84000 Euro

Përshkrimi

Ne Rr. Isa Boletini, shume prane Selvise, Tirane, ne Godinen e re 10-kateshe, shitet nje Apartament (2+1) me siperfaqe 93 m², i cili zoteron komoditetet e meposhteme:
Korridor ne hyrje + Tualet,
Ambient ndenje + gatim,
Dhome Gjumi matrimoniale,
Dhome Gjumi per Femije,
Ballkon.
Apartamenti ndodhet ne katin e peste te godines, dhe eshte i orientuar nga Jug – Perendimi. Objekti eshte i perfunduar, disponon dokumente te rregullta ndertimore sipas ligjeve ne fuqi, dhe eshte ne proces per marrjen e hipotekes. Momentalisht eshte i disponueshem per banim.

Çmimi: 84.000 Euro
Kontakt: Agjencia Immobiliare: ELITE REAL ESTATE
Adresa: Rr. Qemal Stafa, P. 31, Shk. B, Kati 1
E-mail: mimozaosmani@yahoo.com
Cel. 0694014594


Fjalë Kyçe:
Statistika: 1417 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

SHITET AP. 2+1 ME SIP. 93 m², NE RR. ISA BOLETINI SHITET AP. 2+1 ME SIP. 93 m², NE RR. ISA BOLETINI SHITET AP. 2+1 ME SIP. 93 m², NE RR. ISA BOLETINI SHITET AP. 2+1 ME SIP. 93 m², NE RR. ISA BOLETINI SHITET AP. 2+1 ME SIP. 93 m², NE RR. ISA BOLETINI

Postuar Nga:

ELITE REAL ESTATE

PRANE SELVISE, TIRANE


17/07/2010 2:51 am


0694014594


Ofertat Më Të Shikuara