Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

SHITET AP. 2+1 ME SIP. 96 m²

86400 Euro

Përshkrimi

Ne Rr. Stavri Themeli, prane se Kavajes, Tirane, ne nje Godine te re shitet nje ap. 2+1 me siperfaqe 96 m² i cili zoteron komoditetet e meposhteme:
Ambient Ndenje + Gatim + Ballkon,
Dhome Gjumi Matrimoniale,
Dhome Gjumi per femije,
Korridor + Tualet.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert te Godines, dhe eshte i orientuar nga Lindja. Nuk eshte hipotekuar akoma, por zoteron te gjithe dokumentet e tjera si Leje Sheshi + Leje Ndertimi sipas ligjeve ne fuqi. Shitet i mobiluar.
Çmimi: 900 Euro/m² i diskutueshem
Per sqarime te metejshme mund te paraqiteni prane zyrave tona ne adresen si me poshte:

Kontakt:
Agjencia Immobiliare: ELITE REAL ESTATE
Adresa: Rr. Qemal Stafa, P. 31, Shk. 2, Kati 1
Email: mimozaosmani@yahoo.com
Cel. 0694014594


Fjalë Kyçe:
Statistika: 1434 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

SHITET AP. 2+1 ME SIP. 96 m²

Postuar Nga:

ELITE REAL ESTATE

RR. STAVRI THEMELI, TIRANE


03/08/2010 5:41 am


0694014594


Ofertat Më Të Shikuara