Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

SHITET APARTAMENT 1+1 + BALLKON

1350 Euro

Përshkrimi

Ne Rr. Barrikadave, perballe Shkolles se Mesme te Pergjithshme “Sami Frasheri”, Tirane, ne Godinen e re 8-kateshe, shitet nje Apartament (1+1) me siperfaqe 80 m², i cili zoteron komoditetet e meposhteme:
Korridor ne hyrje,
Ambient ndenje + gatim,
Dhome Gjumi matrimoniale,
Dhome Studio,
Tualet,
Ballkon.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te godines, dhe eshte i orientuar nga Lindja. Objekti eshte i perfunduar, disponon dokumente te rregullta ndertimore sipas ligjeve ne fuqi, dhe eshte ne proces per marrjen e lejes se shfrytezimit. Momentalisht eshte i disponueshem per banim. Shitet i mobiluar.
Çmimi 1350 Euro/m²
Kontakt:
Agjencia Immobiliare: ELITE REAL ESTATE
E-mail: mimozaosmani@yahoo.com
Cel. 0694014594


URL: www.eliterealestate.al
Fjalë Kyçe:
Statistika: 857 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

SHITET APARTAMENT 1+1 + BALLKON SHITET APARTAMENT 1+1 + BALLKON SHITET APARTAMENT 1+1 + BALLKON SHITET APARTAMENT 1+1 + BALLKON SHITET APARTAMENT 1+1 + BALLKON