Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

SHITET APARTAMENT 1+1 + BALLKON

42240 Euro

Përshkrimi

Te Astiri, shume prane Unazes se re, Tirane, ne Godinen e re 10-kateshe me nje kat parkim nentoke, shitet nje Apartament (1+1) me siperfaqe 76.8 m², i cili zoteron komoditetet e meposhteme:
Korridor + Tualet,
Ambient ndenje + Gatim + Ballkon,
Dhome Gjumi matrimoniale.
Apartamenti ndodhet ne katin e nente teknik te godines, dhe eshte i orientuar nga Lindja. Objekti eshte i perfunduar, disponon dokumente te rregullta ndertimore sipas ligjeve ne fuqi, dhe eshte ne proçes per marrjen e lejes se shfrytezimit. Momentalisht eshte i disponueshem per banim. Ashensori eshte ne funksionim.
Çmimi 550 Euro/m²
Kontakt:
Agjencia Immobiliare: ELITE REAL ESTATE
E-mail: mimozaosmani@yahoo.com
Cel. 0694014594


URL: www.eliterealestate.al
Fjalë Kyçe:
Statistika: 1224 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

SHITET APARTAMENT 1+1 + BALLKON SHITET APARTAMENT 1+1 + BALLKON SHITET APARTAMENT 1+1 + BALLKON SHITET APARTAMENT 1+1 + BALLKON SHITET APARTAMENT 1+1 + BALLKON

Postuar Nga:

ELITE REAL ESTATE

TE ASTIRI, PRANE UNAZES SE MADHE, TIRANE


29/06/2010 5:51 am


0694014594


Ofertat Më Të Shikuara