Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

SHITET APARTAMENT 1+1 + BALLKON

30000 Euro

Përshkrimi

Ne lagjen e re, te pozicionuar prane restorant Freskut, Tirane, ne Godinen e re 5-kateshe, shitet nje Apartament (1+1) me siperfaqe 62 m², i cili zoteron komoditetet e meposhteme:
Korridor te vogel ne hyrje,
Ambient ndenje + gatim,
Dhome Gjumi matrimoniale,
Tualet,
Ballkon.
Apartamenti ndodhet ne katin e peste te banimit, dhe eshte i orientuar nga Lindja. Objekti disponon dokumente te rregullta ndertimore sipas ligjeve ne fuqi, dhe perfundon ne Shtator te vitit 2010.
Çmimi 30.000 Euro
Kontakt:
Agjencia Immobiliare: ELITE REAL ESTATE
E-mail: mimozaosmani@yahoo.com
Cel. 0694014594


URL: www.eliterealestate.al
Fjalë Kyçe:
Statistika: 1037 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

SHITET APARTAMENT 1+1 + BALLKON SHITET APARTAMENT 1+1 + BALLKON SHITET APARTAMENT 1+1 + BALLKON