Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shitet apartament 1+1 ne Tushemisht

Kontakt

Përshkrimi

Apartament 73 m2 çmimi eshte 500 euro/m² (i diskutueshem)

Adresa: Buze liqenit te Ohrit dhe lumit ne Tushemishtit
Pershkrimi: Apartamenti ndodhet ne nje kompleks turistike 4 kate me cati te shfrytezuar (me shkalle dhe ashensor)
dhe ka nje siperfaqe 73 m². Apartamenti ka nje pamje piktoreske te mrekullueshme, ndersa kompleksi pervec sherbimeve si hotel, salla,
bar – restorant ofron ne katin perdhe pishine te mbuluar dhe S.P.A (mund ta shijoni apartamentin tuaj ne cdo stine, jo vetem ne vere)
Objekti ne te cilin ndodhet apartamenti eshte vetem 30 m larg bregut te liqenit dhe eshte duke u ndertuar. Apartamenti ka korridor,
nje dhome ndejtje+ngrenje+gatim, 1 dhome gjumi, 1 banje, 1 ballkon dhe ka oxhak. Apartamenti eshte i orjentuar nga lindja. kontakt: pogradec.2010@gmail.com


Fjalë Kyçe:
Statistika: 831 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shitet apartament 1+1 ne Tushemisht Shitet apartament 1+1 ne Tushemisht Shitet apartament 1+1 ne Tushemisht Shitet apartament 1+1 ne Tushemisht

Postuar Nga:

fransi

Tushemisht


05/06/2011 5:56 pm


pogradec.2010@gmail.com


Ofertat Më Të Shikuara