Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shitet Apartament 2+1

69000 Euro

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet 50 larg Ministrise se Jashtme, ne pallatin e Tirana Bank. Dhomat e apartamentit jane me hapsire dhe marrin drite edhe nga Lindja dhe nga Perendimi. Ambjentet jane te rregulluara ne menyre bashkekohore dhe brenda cmimit te shitjes perfshihen vendi i gatimit, qe ka bufe, frigorifer e sobe ne gjendje te mire pune, si dhe tavolina e ngrenies me 6 karrige dhe 2 kondicionere te blera keto ne 2 vitet e fundit. Apartamenti ka hipoteke, kontrate telefoni e interneti si dhe depozite uji.


Fjalë Kyçe:
Statistika: 760 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Eda

Tirane, 50 m larg Ministrise se Jashtme, pallati i Tirana Bank


05/09/2011 4:53 pm


2346442 ose 0682000092


Ofertat Më Të Shikuara