Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

SHITET APARTAMENT 2+1 + BALLKON

62000 Euro

Përshkrimi

Ne Lagjen e re te banimit, prane Misto Mames, Tirane, ne Godinen e re 8-kateshe, shitet nje Apartament (2+1) me siperfaqe 93 m², i cili zoteron komoditetet e meposhteme:
Korridor ne hyrje + Tualet,
Ambient ndenje + gatim + Ballkon,
Dhome Gjumi matrimoniale,
Dhome Gjumi per femije.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te godines, dhe eshte i orientuar nga Jugu. Disponon dokumente te rregullta hipotekore. Apartamenti eshte banuar 2 vjet, dhe shitet se bashku me kondrabufene e kuzhines + etazherin e dhomes se ndenjes.
Çmimi 62000 Euro i diskutueshem
Kontakt:
Agjencia Immobiliare: ELITE REAL ESTATE
E-mail: mimozaosmani@yahoo.com
Cel. 0694014594


URL: www.eliterealestate.al
Fjalë Kyçe:
Statistika: 1490 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

SHITET APARTAMENT 2+1 + BALLKON SHITET APARTAMENT 2+1 + BALLKON SHITET APARTAMENT 2+1 + BALLKON SHITET APARTAMENT 2+1 + BALLKON SHITET APARTAMENT 2+1 + BALLKON SHITET APARTAMENT 2+1 + BALLKON SHITET APARTAMENT 2+1 + BALLKON

Postuar Nga:

ELITE REAL ESTATE

RR. KAVAJES, PRANE MISTO MAMES, TIRANE


04/06/2010 5:39 am


0694014594


Ofertat Më Të Shikuara