Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

SHITET APARTAMENT 2+1 + BALLKON

135000 Euro

Përshkrimi

Ne krah te Shkolles se Mesme “Ismail Qemali”, Tirane, ne Godinen e re 8-kateshe, shitet nje Apartament (2+1) me siperfaqe 100 m², i cili zoteron komoditetet e meposhteme:
Korridor ne hyrje,
Ambient ndenje + gatim,
Dhome Gjumi matrimoniale,
Dhome Gjumi per femije,
Tualet,
Ballkon.
Apartamenti ndodhet ne katin e tete te godines, dhe eshte i orientuar nga Jugu. Objekti eshte i perfunduar, disponon dokumente te rregullta ndertimore sipas ligjeve ne fuqi, dhe ka marre lejen e shfrytezimit. Momentalisht eshte i disponueshem per banim.
Çmimi 1350 Euro/m²
Kontakt:
Agjencia Immobiliare: ELITE REAL ESTATE
E-mail: mimozaosmani@yahoo.com
Cel. 0694014594


URL: www.eliterealestate.al
Fjalë Kyçe:
Statistika: 860 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

SHITET APARTAMENT 2+1 + BALLKON

Postuar Nga:

ELITE REAL ESTATE

PRANE SHKOLLES "ISMAIL QEMALI", TIRANE


04/06/2010 5:41 am


0694014594


Ofertat Më Të Shikuara