Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

SHITET APARTAMENT 2+1 + BALLKON

88834 Euro

Përshkrimi

Ne Rr. Jordan Misja, shume prane Burgut, Tirane, ne Godinen e re 7-kateshe, shitet nje Apartament (2+1) me siperfaqe 104.51 m², i cili zoteron komoditetet e meposhteme:
Ambient ndenje + Gatim + Ballkon,
Korridor + Tualete
Dhome Gjumi matrimoniale + Tualete,
Dhome Gjumi per femije.
Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te godines, dhe eshte i orientuar Veri – Jug. Objekti eshte i perfunduar, disponon dokumente te rregullta ndertimore sipas ligjeve ne fuqi, dhe eshte ne proces per marrjen e lejes se shfrytezimit. Momentalisht eshte i disponueshem per banim. Shitet i mobiluar.
Çmimi 850 Euro/m²
Kontakt:
Agjencia Immobiliare: ELITE REAL ESTATE
E-mail: mimozaosmani@yahoo.com
Cel. 0694014594


URL: www.eliterealestate.al
Fjalë Kyçe:
Statistika: 933 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

SHITET APARTAMENT 2+1 + BALLKON SHITET APARTAMENT 2+1 + BALLKON SHITET APARTAMENT 2+1 + BALLKON SHITET APARTAMENT 2+1 + BALLKON SHITET APARTAMENT 2+1 + BALLKON SHITET APARTAMENT 2+1 + BALLKON

Postuar Nga:

ELITE REAL ESTATE

RR. JORDAN MISJA, TIRANE


19/06/2010 5:45 am


0694014594


Ofertat Më Të Shikuara