Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

SHITET APARTAMENT 2+1 + BALLKON

73000 Euro

Përshkrimi

Ne Kompleksin Giardino, me vendodhje shume prane Kompleksit Xixa, plazh, shitet nje Apartament (2+1), i cili zoteron komoditetet e meposhteme:
Korridor + Tualet,
Ambient Ndenje + Gatim,
Dhome Gjumi Matrimoniale,
Dhome Gjumi per Femije,
Ballkon.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje godine 4 – kateshe. Eshte e orientuar JugLindje – VeriPerendim, dhe eshte ne brezin e pare te pallateve prane reres. Apartamenti eshte i mobiluar mjaft mire, dhe ka nje pamje fantastike. Eshte nje rast mjaft i pershtatshem per te gjithe ata qe deshirojne te investojne per nje shtepi dytesore prane plazhit ranor te Durresit.
Çmimi 73000 Euro
Per informacion te metejshem une jam ketu prane jush. Mos hezitoni, Me kontaktoni tani. Ju mirepres.
Kontakt:
Agjencia Immobiliare: ELITE REAL ESTATE
E-mail: mimozaosmani@yahoo.com
Cel. 0694014594


URL: www.eliterealestate.al
Fjalë Kyçe:
Statistika: 2080 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

SHITET APARTAMENT 2+1 + BALLKON SHITET APARTAMENT 2+1 + BALLKON SHITET APARTAMENT 2+1 + BALLKON