Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

shitet apartament 2+1

100000 Euro

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 kati i pare perballe ure se tabakeve ose gjykates se apelit, mund teperdoret dhe per aktivitet privat.


Fjalë Kyçe:
Statistika: 941 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

ilir

Tirane (perballe ures se tabakeve)


29/01/2011 10:33 am


tel. 238-2027 cel. 069-2391353


Ofertat Më Të Shikuara