Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

SHITET APARTAMENT 3+1

800 Euro

Përshkrimi

Ne stacionin e fundit te Tiranes se re, Tirane, ne nje Godine te re banimi, shitet nje Apartament (3+1) me siperfaqe 140 m², i cili zoteron komoditetet e meposhteme:
Korridor te vogel ne hyrje,
Ambient ngrenie + gatim,
Ambient ndenje,
Dhome Gjumi matrimoniale,
Dy Dhom Gjumi per femije,
Dy Tualete me dritare,
Ballkon.
Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te banimit, dhe eshte i orientuar Lindje – Perendim. Objekti disponon dokumente te rregullta hipotekore, dhe duke ju referuar pozicionimit te saj, Apartamenti gezon ajer te paster dhe qetesi perkundrejt zhurmave te trafikut.
Çmimi 800 Euro/m²
Kontakt:
Agjencia Immobiliare: ELITE REAL ESTATE
E-mail: mimozaosmani@yahoo.com
Cel. 0694014594


URL: www.eliterealestate.al
Fjalë Kyçe:
Statistika: 1071 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

SHITET APARTAMENT 3+1 SHITET APARTAMENT 3+1 SHITET APARTAMENT 3+1 SHITET APARTAMENT 3+1 SHITET APARTAMENT 3+1