Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

SHITET APARTAMENT 3+1

120000 Euro

Përshkrimi

Ne Seliten e Vogel, prane Kompleksit Kristal Center, Tirane, ne Godinen e ekzistuese 5-kateshe, shitet nje Apartament (3+1) me siperfaqe 120 m², i cili zoteron komoditetet e meposhteme:
Korridor te vogel ne hyrje,
Ambient ngrenie + gatim,
Ambient ndenje,
Dhome Gjumi matrimoniale,
Dhome Gjumi per femije,
Tualet,
Ballkon.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit, dhe eshte i orientuar Jug-Lindje – Veri-Perendim. Objekti disponon dokumente te rregullta hipotekore, dhe duke ju referuar pozicionimit te saj, Apartamenti gezon ajer te paster dhe qetesi perkundrejt zhurmave te trafikut.
Çmimi 120.000 Euro
Kontakt:
Agjencia Immobiliare: ELITE REAL ESTATE
E-mail: mimozaosmani@yahoo.com
Cel. 0694014594


URL: www.eliterealestate.al
Fjalë Kyçe:
Statistika: 1043 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

SHITET APARTAMENT 3+1 SHITET APARTAMENT 3+1 SHITET APARTAMENT 3+1 SHITET APARTAMENT 3+1

Postuar Nga:

ELITE REAL ESTATE

PRANE KOLEGJIT KRISTAL, TIRANE


10/05/2010 11:55 am


0694014594


Ofertat Më Të Shikuara