Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shitet Apartament-Fier Lagja 15 Tetori

Kontakt

Përshkrimi

Shitet Hyrje Apartament-Fier-Lagja 15 Tetori

2+1 (me Hipoteke)
2Dhoma gjumi-2Banjo-2Patare-Sallon-Guzhine-2Ballkone
Kati 7 (fundit)
Siperfaqja 107 m2
Cmimi 430 euro metri.

Ktu mund te shikoni te gjithe hyrjen ne brendesi dhe pamjen e jashtme :
mund te klikoni ktu:

Apartment for sale :
2+1 (with mortgage)
2 Bathrooms-2Bedrooms-Living room-Kitchen-2Lofts-2Balkony’s
430Euro per meter.
Total 107 m2
7th Floor-LasT

vIEW apartment CLICK:

For Info:
Skype: besoxx4
E-mail: besoxx@hotmail.com
Ce.: 0692189241


Fjalë Kyçe:
Statistika: 2250 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shitet Apartament-Fier Lagja 15 Tetori

Postuar Nga:

Besi

430 Metri Katror


03/05/2010 6:31 pm


00355692189241


Ofertat Më Të Shikuara