Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

SHITET APARTAMENT I RI I MOBILUAR ME HIPOTEK TE RREGULLT SIP.115m2 ~450 Euro~ per m2

450 Euro

Përshkrimi

~450 Euro~ per m2
Zona/Rruga : PLAZH ILIRIA

.~O-K-A-Z-I-O-N~CMIMI ME ULJE ***450 Euro/m2***Shes APARTAMENT 3+1, sip 115 m2, I Mobiluar,me pamje nga deti, uje dhe drita panderprerje,cdo gje funksionale.NDERTIM i RI, ME ASHENSOR.ME HIPOTEKE TE RREGULLT,Zone shume e mire dhe nga me te qetat, rreth 50 m nga bregu i detit,Afer Hotel Florides.

Per informacion telefononi ne numrin e meposhtem ose ne adresen
e-mail : Zona/Rruga : PLAZH ILIRIA

.~O-K-A-Z-I-O-N~CMIMI ME ULJE ***450 Euro/m2***Shes APARTAMENT 3+1, sip 115 m2, I Mobiluar,me pamje nga deti, uje dhe drita panderprerje,cdo gje funksionale.NDERTIM i RI, ME ASHENSOR.ME HIPOTEKE TE RREGULLT,Zone shume e mire dhe nga me te qetat, rreth 50 m nga bregu i detit,Afer Hotel Florides.

Per informacion telefononi ne numrin e meposhtem ose ne adresen
e-mail : arianpl333@hotmail.com

Cel. : 0692138230
Cel. : 0694077585

Cel. : 0692138230
Cel. : 0694077585


Fjalë Kyçe:
Statistika: 1047 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

SHITET APARTAMENT I RI I MOBILUAR ME HIPOTEK TE RREGULLT SIP.115m2 ~450 Euro~ per m2 SHITET APARTAMENT I RI I MOBILUAR ME HIPOTEK TE RREGULLT SIP.115m2 ~450 Euro~ per m2 SHITET APARTAMENT I RI I MOBILUAR ME HIPOTEK TE RREGULLT SIP.115m2 ~450 Euro~ per m2 SHITET APARTAMENT I RI I MOBILUAR ME HIPOTEK TE RREGULLT SIP.115m2 ~450 Euro~ per m2 SHITET APARTAMENT I RI I MOBILUAR ME HIPOTEK TE RREGULLT SIP.115m2 ~450 Euro~ per m2

Postuar Nga:

Ariani

Tirane


24/08/2009 6:19 pm


0692138230


Ofertat Më Të Shikuara