Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

SHITET APARTAMMENT **OKAZION**

1600 Euro

Përshkrimi

SHITET APARTAMENT 115 M 2 DHOMA,SOGIORNO E MADHE,GATIM DHE NGRENIE VEC,2 BANJO,ballkon KATI I III ,PAS STADIUMIT QEMAL STAFA ,ISH TV KLAN RRUGA DERVISH HIMA.I PABANUAR ME PARE, DHOMAT ME PARKET gjerman cilesor ,DHE PUNIME EKSTRA NE GJITHE APARTAMENTIN. okazion. 1600 EURO M2
( Cmimet e ap ne zone per m2 jane 1900 – 2000.)


Fjalë Kyçe:
Statistika: 948 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

rezarti

Rruga "Dervish Hima" Stadiumi Qemal Stafa (pall leskova)


01/07/2011 5:35 am


0692020724


Ofertat Më Të Shikuara