Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shitet Dyqan AID3L

Kontakt

Përshkrimi

Shitet ambjent komercial ne zonen Uji I Ftohte. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ndertuar vitet e fundit, me dalje ne rrugen kryesore, dhe mund te sherbeje per biznese te ndryshme komerciale si dyqane, agjenci apo zyra. Per me shume detaje na kontaktoni ne zyrat tona Tel. +35533227587 ose te dergoni nje e-mail. Kodi AID3L

Informacioni i Pronës Qyteti : Vlore Tipi i Pronës : Komerciale – Dyqan Dokumentacioni i pronës : Me çertifikatë pronësie Orientimi : Lindje Tualete : 1 Zona : Uji I Ftohte Kodi : AID3L Sip. m² : 23 m2 Çmimi : 23.000 EURO Kontrata : Shitje/Qira

Adresa Uji I Ftohte, Akademia e Marines

Karakteristika Zone Parkimi, Prane Detit


Fjalë Kyçe:
Statistika: 820 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shitet Dyqan AID3L Shitet Dyqan AID3L Shitet Dyqan AID3L Shitet Dyqan AID3L