Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shitet Dyqan me Sip 130 m2.

160000 Euro

Përshkrimi

Shitet dyqan 130m2 gjysem bodrum tek zogu i zi perballe Karburant START. Pallat i ri, Uje dhe drita 24 ore.


Fjalë Kyçe:
Statistika: 774 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Dhori

Rr. Durresit, Zogu i Zi. Tirane


20/09/2010 9:16 am


0692094290


Ofertat Më Të Shikuara