Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

SHITET DYQAN ME SIP. 22 m², NE RR. GJON MUZAKA

52000 Euro

Përshkrimi

Ne Rr. Gjon Muzaka, prane Rr. Durresit, Tirane, ne Godinen e re 8-kateshe, shitet nje Dyqan me siperfaqe 22 m². Dyqani ndodhet ne katin e pare te godines, dhe eshte i orientuar nga Perendimi. Objekti eshte i perfunduar, disponon dokumente te rregullta ndertimore sipas ligjeve ne fuqi, dhe eshte ne proces per marrjen e hipotekes. Eshte i disponueshem per perdorim.

Çmimi: 52.000 Euro
Kontakt: Agjencia Immobiliare: ELITE REAL ESTATE
Adresa: Rr. Qemal Stafa, P. 31, Shk. B, Kati 1
E-mail: mimozaosmani@yahoo.com
Cel. 0694014594


Fjalë Kyçe:
Statistika: 2858 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

SHITET DYQAN ME SIP. 22 m², NE RR. GJON MUZAKA

Postuar Nga:

ELITE REAL ESTATE

PRANE RR. DURRESIT, TIRANE


17/07/2010 3:04 am


0694014594


Ofertat Më Të Shikuara