Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shitet Garsonjera ne Emshir (te Hotel Nartel)

Kontakt

Përshkrimi

Shitet Banesa 40.55m². Banesa gjendet në Lagjën Emshir – Banesat e Nartelit (Hotel Nartel). Banesa posedon: Sallon, Kuzhine, Korridor, Banjo, Ballkon. Uje 24 ore, lift, parking, mirëmbajtje dhe sigurim (banesat dhe parkingu jane te siguruara 24 ore). Banesa gjendet në katin e VII-të. Banesa gjithashtu posedon edhe nje bodrum me siperfaqe prej 7m2. Bodrumi hyn ne qmim te baneses. Çmimi i volitshëm. Për informata shtesë ju lutem na kontaktoni.


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 706 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Diedon

Prishtine, Lagjja Emshir, te Hotel Nartel


12/04/2013 9:28 am


+38649286456


Ofertat Më Të Shikuara