Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shitet Lokali Orkide

1000000 Euro

Përshkrimi

Dhoma 0 – Tualete 3
416 m2

Tipi
Lokal

Karakteristikat
Kondicioner, Zone Parkimi, Sistem Qendror Ngrohje/Ftohje

Përshkrimi
Bar Restorant Orkide ndodhet ne zonen e Shkembit te Kavajes ne Durres.Nje zone mjaft e bukur.E vizituar cdo vit nga shume turiste vendas dhe te huaj.Shume prej tyre te ardhur nga trojet shqipetare jashte kufijeve.Nje zone mjaft clodhese mjaft e frekuentuar,ne te cilen nuk mungojne as aktivitetet artistike te cilat jane te shumta.Orkide ndodhet mes pemeve te larta gje qe krijon nje atmosfere mjaft te vecante.Ambienti ka gjithashtu edhe nje verande mjaft te madhe.Perpara ndodhet nje siperfaqe prej 500m2 rere me shazllona.Siperfaqja e reres eshte me qera dhe kjo qera i paguhet shtetit me nje qera vjetore.
Nje zone mjaft e mire ,nje investim mjaft i mire ,nje prespektive mjaft e mire!
Anastas Stefani
astefani@century21thepoint.com

Tel.: 0035542270190
Fax: 0035542270190
Cel: 00355694051805


Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 2440 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shitet Lokali Orkide

Postuar Nga:

Anastas Stefani

Durres, Shkembi i Kavajes,Durres


19/08/2009 3:38 pm


0035542270190


Ofertat Më Të Shikuara