Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shitet magazine dhe truall 35.000 euro(diskutueshem) 600m2

35000 Euro

Përshkrimi

Shitet magazine dhe truall 35.000 euro(diskutueshem) 600m2 prane spitalit ne Lushnje

Magazina eshte e rrethuar me mure guri dhe ka nje siperfaqe rreth 160m2 me token rreth e rrotull 440m2. Mbrapa magazines eshte nje porte rreth 5-6 metra e gjere ku mund te futen kamjonet. Mund te perdoret per magazinimin e produkteve te ndryshme ose per ndertime. Nje pjese e magazines eshte e betonuar/cimento.

Per me shume interesim na kontaktoni.


Fjalë Kyçe:
Statistika: 543 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Ermir

Lushnje


28/02/2014 6:47 pm
Ofertat Më Të Shikuara