Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shitet nje shtepi private

Kontakt

Përshkrimi

Shtepi private me siperfaqe 600 m2,me oborr dhe bace.Cmim i diskutueshem


Fjalë Kyçe:
Statistika: 908 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

diomedea

Lagjia "Afrim i Ri",ish-fabrika e tullave,30 m nga Grand Petrol,Fier


24/10/2013 8:09 am


0695743057


Ofertat Më Të Shikuara