Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

SHITET NJE VILE TRE KATESHE

100000 Euro

Përshkrimi

Ne Fshatin Paskuqan, Tirane, shitet nje vile 3 kateshe e cila zoteron komoditetet e meposhteme:
Ambient i jashtem i gjelberuar + parkim,
Kati perdhe + verande,
Kati i pare + Ballkon,
Papafingo + Ballkon.
Vila eshte e ndertuar mbi nje truall me siperfaqe 500 m², dhe ka nje koeficent shfrytezimi 56%. Procesi i ndertimit ka perfunduar dhe vila eshte e disponueshme per banim. Nuk eshte hipotekuar akoma, eshte ne proces legalizimi.
Çmimi: 100.000 Euro
Per sqarime te metejshme mund te paraqiteni prane zyrave tona ne adresen si me poshte:

Kontakt:
Agjencia Immobiliare: ELITE REAL ESTATE
Adresa: Rr. Qemal Stafa, P. 31, Shk. 2, Kati 1
Email: mimozaosmani@yahoo.com
Cel. 0694014594


URL: www/eliterealeestate.al
Fjalë Kyçe:
Statistika: 1653 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

SHITET NJE VILE TRE KATESHE SHITET NJE VILE TRE KATESHE

Postuar Nga:

ELITE REAL ESTATE

PASKUQAN, TIRANE


13/07/2010 11:25 am


0694014594


Ofertat Më Të Shikuara