Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
   »

Shitet Objekt Banimi Tek Liqeni

1500 Euro

Përshkrimi

Objekti me i ri i banimit, ndertuar prane Kompleksit Dinamo,

Nje ndertim jashtezakonisht cilesor, ku njekohesisht mund te gjesh qetesine, ajrin e paster dhe pamjen e mrekullueshme qe te ofrojne kodrat e liqenit, dhe aksesin e menjehershem per ne qendren e kryeqytetit.

Gjithcka ne kete objekt flet per nje cilesi tjeter jetese, qe nga ambientet e perbashketa te tij, oborri i mbuluar nga tapet bari dhe me lojra per femijet, ku mund te kalohen pasdite te kendshme, shkallet te zbukuruara me pasqyra e piktura, deri te elementet me te padukshem per syrin, si instalimet, nga me cilesoret, izolimi akustik deri ne 41 db, termoizolimi i mureve qe ben te mundur kursimin e energjise, sipas standardeve europiane te ndertimit, pompa e furnizimit me uje, depozitat e ujit prej inoksi ushqimor, i vetmi material ku lejohet te depozitohen lengje ushqimore per nje kohe te gjate, sipas standarteve europiane.

Dhe pastaj pamja e mrekullueshme nga fusha e Kompleksit Dinamo i jep hapesire syrit dhe pa dyshim krijon mundesine e nje jetese komode.
Nderthurja e karakteristikave te mesiperme ben qe raporti cilesi / cmim te jete optimal.

CMIMI 1500 EURO / m2


URL: http://www.century21thepoint.com
Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 2413 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shitet Objekt Banimi Tek Liqeni Shitet Objekt Banimi Tek Liqeni Shitet Objekt Banimi Tek Liqeni Shitet Objekt Banimi Tek Liqeni Shitet Objekt Banimi Tek Liqeni

Postuar Nga:

Century21

Tirane


15/08/2009 6:01 pm


0692027070


Ofertat Më Të Shikuara