Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

shitet shtepi perdhese dhe truall 1700 m2

Kontakt

Përshkrimi

SHITET!

Shtepi perdhese dhe truall (Siperf. gjiths 1700 m2)

Vendodhja ne fshatin Sherishte, 7 km nga qyteti i Vlores, rruge e asfaltuar. Shtepi private viti 1980, 1 kateshe model i vjeter me mure te gurte. Siperf. 120 m2, (dy dhoma gjumi, 1 dhome ditore, kuzhine, koridor,wc, anex). Bashke me te shitet edhe trualli rreth 1600 m2 me kopesht me peme. Shtepia eshte e rrethuar nga mur me porte metalike. Nje çiflig i vertete!
Çmimi 55.000 euro i negociueshem. Kod 334 HB.
INFOVLORA Real estate
Shit-blerje, qirà per pasuri të paluajtëshme
Pallati Hanxhari prane Raiffeisen Bank
Skele, Vlore
ALBANIA
tel/fax:00355 332 30889,
mob:00355 0692342041, Skype name: Hektoreal
infovlora@gmail.com.


Fjalë Kyçe:
Statistika: 3756 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

shitet shtepi perdhese dhe truall 1700 m2 shitet shtepi perdhese dhe truall 1700 m2 shitet shtepi perdhese dhe truall 1700 m2 shitet shtepi perdhese dhe truall 1700 m2 shitet shtepi perdhese dhe truall 1700 m2