Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

SHITET SHTEPI PRIVATE NE DURRES

85000 Euro

Përshkrimi

Durres siper Hotel Vollga,pa shkuar te Vila e Zogut,djathtas nga ana e qytetit shitet shtepi dy kateshe (mundesi per te hedhur edhe dy kate te tjera) e paperfunduar , me sip 300 m2, cdo kat 150 m2.Sip e tokes eshte 400 m2 e rrethuar me avlli dhe me letra te rregullta.Cmimi 85.000 € i diskutueshem
kontakti:0682365814/0693375832

email:gertil-musaj@hotmail.com


URL: http://www.ofroj.com/
Fjalë Kyçe:
Statistika: 486 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

SHITET SHTEPI PRIVATE NE DURRES

Postuar Nga:

azgan

siper hotel vollga


19/04/2014 7:07 am


0693375832


Ofertat Më Të Shikuara