Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shitet toke buze Liqenit te Pogradecit

Kontakt

Përshkrimi

Siperfaqja e tokes 1000 m2 me tapi te rregullt

Toka kufizohet nga liqeni dhe rruga nacionale Qafe Thane-Pogradec

Cmimi i arsyeshem


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1119 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

albi

Pogradec


22/03/2010 6:40 pm


+355692677425


Ofertat Më Të Shikuara