Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

SHITET TOKE ME SIP. 10500 m²

90 Euro

Përshkrimi

Ne Fshatin Farke e vogel, Tirane, shitet nje toke me siperfaqe 10500 m². Toka ndodhet buze Liqenit dhe disponon Studim Urbanistik te miratuar nga Komuna Farke. Toka disponon dokument te rregullt hipotekor.
Çmimi: me perqindje ndertimi, ose 90 Euro/m²
Per sqarime te metejshme mund te paraqiteni prane zyrave tona ne adresen si me poshte:

Kontakt:
Agjencia Immobiliare: ELITE REAL ESTATE
Adresa: Rr. Qemal Stafa, P. 31, Shk. 2, Kati 1
Email: mimozaosmani@yahoo.com
Cel. 0694014594


Fjalë Kyçe:
Statistika: 2548 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

SHITET TOKE ME SIP. 10500 m²